Aristokrat Vintage - originalni dobové oblečení a doplňky pro dámy, pány i děti

Aristokrat Vintage, malý butik ve dvoře na Letné, nabízí originální módní kousky pro dívky a dámy. Náš sortiment pochází z období od počátku minulého století až po 60. léta. Zakládáme si na tom, aby naše zboží bylo původní a neslo tak v sobě tajemné kouzlo minulosti. Zároveň však některé kusy upravujeme, aby byly stále svěží i v dnešní době. Naleznete zde věci od malých českých živnostníků z první republiky přes modely šité na míru až po světové značky.
Každý kousek oděvu či doplňku je pečlivě vybírán, přičemž klademe důraz na kvalitní materiály a zpracování. Veškeré naše zboží dostane před vystavením do obchodu takovou péči, že si je můžete s klidným svědomím vzít ihned na sebe.
Vaše spokojenost je naše radost, snažíme se k zákazníkům přistupovat osobně a přátelsky, proto nás neváhejte oslovit s jakýmkoli přáním či dotazem!

 

VYKUPUJEME NEUSTÁLE DÁMSKÉ OBLEČENÍ OD 19.STOLETÍ PO 60.LÉTA, VČETNĚ SPODNÍHO PRÁDLA, BOT, KLOBOUKŮ, KABELEK A DALŠÍCH DOPLŇKŮ. NEVÁHEJTE NÁS KONTAKTOVAT S VYKLÍZENÍ POZŮSTALOSTI.